Теплолічильник ULTRAHEAT Т550/UH50 ультразвуковий фланцевий Landis+Gyr GmbH (Німеччина)

Официальный представитель польской фирмы производителя измерительных приборов учёта воды/тепла "PowoGaz". Продажа счётчиков воды и тепла по ценам производителя.
  • В наличии
В наличии
267 ₴
Лічильник ULTRAHEАТ Т550/UР50 в залежності від модифікації може використовуватись як : лічильник тепла,лічильник холоду,комбінований лічильник тепла//холоду,витратомір/регістратор,витратомір. Вимірювальний прилад ULTRAHEAT T550/UH50, при використанні в якості теплолічильника, призначений для вимірювання споживання тепла в закритих системах теплопостачання, теплоносій – вода. Увага! З 2011 року компанія Landis + Gyr GmbH змінила назву лічильника ULTRAHEAT UH50 на " теплолічильник ULTRAHEАТ Т550/UР50".

Гарантія на теплолічильник ULTRAHEAT T550/UH50 - 24 місяці від дати продажу. Міжповірочний інтервал теплолічильника в Україні становить 4 роки.

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ОСОБЛИВОСТІ

Висока точність, стабільність метрологічних параметрів протягом тривалого часу.
Широкий діапазон вимірювань витрат теплоносія (1-200% від Qn), що дозволяє вимірювати теплову енергію як при мінімальних літніх, так і при максимальних зимових навантаженнях.
Робоча частина витратоміра виконана повністю з металу і не містить схильних до зношування обертових частин.
Автономне живлення від літієвої батарейки 3,6 V з терміном служби не менше 6 років (стандарт), 11 років (опція).
Можливість встановлення витратоміра на горизонтальному, вертикальному і похилому трубопроводі.
Конструкція витратоміра не вимагає прямих (заспокійливих) ділянок.
Архів (журнал) подій (Logbuch) в якому реєструються типи і час виникнення та зникнення помилок (збоїв) в роботі приладу, усунення стану помилок (збоїв) і факти зміни важливих параметрів за останні 18 місяців.
Архів годинних і добових параметрів, при поставці теплолічильника з вбудованою платою Datenlogger (стандарт) або місячних і річних значень при поставці без архіватора Datenlogger (опція).
Можливість сполучення з системами автоматичного регулювання.
Можливість установки одночасно до двох додаткових змінних комунікаційних модулів без порушення калібрувальної пломби.
Можливість підключення додаткового витратоміра, встановленого у зворотному трубопроводі, для контролю витоку теплоносія.

Меню