Лічильник тепла ULTRAHEAT Т350 / 2WR6 ультразвуковий муфтовий Landis+Gyr GmbH (Німеччина)

Автономне живлення від літієвої батарейки 3,6 V.Діапазон вимірювань витрати теплоносія (1-200% від Qn).Архівування накопичених місячних значень параметрів.Глибина архіву 15 місяців. Виведення інформації за допомогою імпульсного або M-BUS модулів (опція).
  • В наличии
В наличии
167 ₴
Лічильник тепла ULTRAHEAT Т350/2WR6 ультразвуковий муфтовий Landis+Gyr GmbH (Німеччина)-це нова назва теплолічильника. З 2011 року компанія Landis + Gyr GmbH змінила назву лічильника ULTRAHEAT 2WR6 на поточну.
Робоча частина витратоміра виконана повністю з металу і не містить схильних до зношування обертових частин. Завдяки цьому середній термін служби лічильника становить - 15 років. Конструкція вимірювального каналу виключає вплив забруднень на внутрішніх стінках (DuraSurface) на точність вимірювань.
Можливість встановлення витратоміра в горизонтальному, вертикальному і похилому трубопроводах. Конструкція витратоміра не вимагає встановлення прямих (заспокійливих) ділянок. Монтажна довжина витратоміра повністю відповідає довжині традиційних крильчастих лічильників.
Гарантія на теплолічильник ULTRAHEAT Т350/2WR6 ультразвуковий - 24 місяці від дати продажу. Міжповірочний інтервал теплолічильника ULTRAHEAT T230 в Україні становить 4 роки.

Меню